TNPW08053K09BXEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
3.09 kOhms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW0805
TNPW08053K09BXEA
DigiKey raktári szám
TNPW08053K09BXEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW08053K09BXEA
Leírás
RES 3.09K OHM 0.1% 0.26W 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPW08053K09BXEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±15ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)