TNPW080534K8BEEN
DigiKey raktári szám
541-TNPW080534K8BEENTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-TNPW080534K8BEENCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-TNPW080534K8BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW080534K8BEEN
Leírás
RES 34.8K OHM 0.1% 0.26W 0805
Részletes leírás
34.8 kOhms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPW080534K8BEEN modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)