TNPW080524K3BYEA
DigiKey raktári szám
TNPW080524K3BYEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW080524K3BYEA
Leírás
RES 24.3K OHM 0.1% 0.26W 0805
Részletes leírás
24.3 kOhms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPW080524K3BYEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)