TNPW08051K91BEEN
DigiKey raktári szám
541-TNPW08051K91BEENTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-TNPW08051K91BEENCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-TNPW08051K91BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW08051K91BEEN
Leírás
RES 1.91K OHM 0.1% 0.26W 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.91 kOhms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPW08051K91BEEN modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)