TNPW060320R0BEEA
DigiKey raktári szám
541-2004-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-2004-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-2004-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW060320R0BEEA
Leírás
RES 20 OHM 0.1% 0.21W 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Ohms ±0,1% 0,21W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPW060320R0BEEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)