TNPU12063K40BZEN00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Susumu
Raktáron: 0
Adatlap
3.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPU12063K40BZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU12063K40BZEN00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU12063K40BZEN00
Leírás
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPU12063K40BZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)