TNPU1206255KAZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU1206255KAZEN00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU1206255KAZEN00
Leírás
RES SMD 255K OHM 0.05% 1/4W 1206
Részletes leírás
255 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPU1206255KAZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)