TNPU120620K0BZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU20.0KBCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TNPU20.0KBCCT-ND - Vágott szalag (CT)
TNPU20.0KBCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU120620K0BZEN00
Leírás
RES SMD 20K OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPU120620K0BZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)