TNPU080532K4AZEN00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale Thin Film
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale Thin Film
Raktáron: 0
Adatlap
32.4 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPU080532K4AZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU080532K4AZEN00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU080532K4AZEN00
Leírás
RES SMD 32.4KOHM 0.05% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPU080532K4AZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)