TNPU080510K0BZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU10.0KBBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TNPU10.0KBBCT-ND - Vágott szalag (CT)
TNPU10.0KBBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU080510K0BZEN00
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPU080510K0BZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)