TNPU0603270RBZEN00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
270 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPU0603
TNPU0603270RBZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU0603270RBZEN00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU0603270RBZEN00
Leírás
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPU0603270RBZEN00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,033" Sz. (1,60mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)