TNPU0603118RAZEN00
DigiKey raktári szám
TNPU0603118RAZEN00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPU0603118RAZEN00
Leírás
RES SMD 118 OHM 0.05% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
118 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TNPU0603118RAZEN00 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,033" Sz. (1,60mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)