RNR55J2873BRRE6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
287 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR55J2873BRRE6
DigiKey raktári szám
RNR55J2873BRRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR55J2873BRRE6
Leírás
RES 287K OHM 1/8W .1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)