RNR55J1273BRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
127 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR55J1273BRB14
DigiKey raktári szám
RNR55J1273BRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR55J1273BRB14
Leírás
RES 127K OHM 1/8W .1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)