RNR55H1272FRR36 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
12.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR55H1272FRR36
DigiKey raktári szám
541-RNR55H1272FRR36TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR55H1272FRR36
Leírás
RES 12.7K OHM 1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNR55H1272FRR36 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)