RNR50J9760FRRE6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
976 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR50J9760FRRE6
DigiKey raktári szám
RNR50J9760FRRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR50J9760FRRE6
Leírás
RES 976 OHM 1/10W 1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNR50J9760FRRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)