RNR50J5621FRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
5.62 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR50J5621FRB14
DigiKey raktári szám
541-RNR50J5621FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR50J5621FRB14
Leírás
RES 5.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RNR50J5621FRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)