RNR50J1401FRRE7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
1.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNR50J1401FRRE7
DigiKey raktári szám
541-RNR50J1401FRRE7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNR50J1401FRRE7
Leírás
RES 1.4K OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)