RNC70J7500FRRE8 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
750 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC70J7500FRRE8
DigiKey raktári szám
541-RNC70J7500FRRE8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC70J7500FRRE8
Leírás
RES 750 OHM 1% 3/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)