RNC70H5620FRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
562 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC70H5620FRB14
DigiKey raktári szám
541-RNC70H5620FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC70H5620FRB14
Leírás
RES 562 OHM 1% 3/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)