RNC70H1963BRB14
DigiKey raktári szám
541-RNC70H1963BRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC70H1963BRB14
Leírás
RES 196K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Részletes leírás
196 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC70H1963BRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)