RNC65J1002FRRE6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC65J1002FRRE6
DigiKey raktári szám
541-RNC65J1002FRRE6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC65J1002FRRE6
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC65J1002FRRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)