RNC65H1001BRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
1 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC65H1001BRB14
DigiKey raktári szám
541-RNC65H1001BRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC65H1001BRB14
Leírás
RES 1K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC65H1001BRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,180" átmérő x 0,562" H. (4,57mm x 14,27mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)