RNC60K90R9FRB14
DigiKey raktári szám
RNC60K90R9FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60K90R9FRB14
Leírás
RES 90.9 OHM 1/4W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
90.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60K90R9FRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)