RNC60J69R8BSB14
DigiKey raktári szám
RNC60J69R8BSB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60J69R8BSB14
Leírás
RES 69.8 OHM 1/4W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
69.8 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)