RNC60J5112DSR36
DigiKey raktári szám
RNC60J5112DSR36-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60J5112DSR36
Leírás
RES 51.1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
51.1 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60J5112DSR36 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)