RNC60J13R3BSB14
DigiKey raktári szám
RNC60J13R3BSB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60J13R3BSB14
Leírás
RES 13.3 OHM 1/4W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
13.3 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)