RNC60J1003BPB14
DigiKey raktári szám
541-RNC60J1003BPB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60J1003BPB14
Leírás
RES 100K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
P (0,1%)