RNC60H4993BSRE6201
DigiKey raktári szám
541-RNC60H4993BSRE6201TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H4993BSRE6201
Leírás
RES 499K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
499 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Kategória
Tulajdonságok
katonai, nedvességálló, Hegeszthető
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
S (0,001%)