RNC60H4751FSRE5
DigiKey raktári szám
541-RNC60H4751FSRE5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H4751FSRE5
Leírás
RES 4.75K OHM 1% 1/4W AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)