RNC60H3363DSRE6
DigiKey raktári szám
RNC60H3363DSRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H3363DSRE6
Leírás
RES 336K OHM 1/4W .5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
336 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60H3363DSRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)