RNC60H3012BRRE6
DigiKey raktári szám
RNC60H3012BRRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H3012BRRE6
Leírás
RES 30.1K OHM 1/4W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
30.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)