RNC60H1744FRR36
DigiKey raktári szám
541-RNC60H1744FRR36TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H1744FRR36
Leírás
RES 1.74M OHM 1% 1/4W AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.74 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60H1744FRR36 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)