RNC60H1332DSRSL
DigiKey raktári szám
RNC60H1332DSRSL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H1332DSRSL
Leírás
RES 13.3K OHM 1/4W .5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
13.3 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60H1332DSRSL modellek
Kategória
Tulajdonságok
katonai, nedvességálló, Hegeszthető
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
S (0,001%)