RNC60H1001FSRE6 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 8
Adatlap
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC60H1001FSRE6
DigiKey raktári szám
541-RNC60H1001FSRE6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RNC60H1001FSRE6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H1001FSRE6
Leírás
RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC60H1001FSRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)