RNC60H1001BRB14 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC60H1001BRB14
DigiKey raktári szám
RNC60H1001BRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC60H1001BRB14
Leírás
RES 1K OHM 1/4W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
katonai, nedvességálló, Hegeszthető
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,097" átmérő x 0,280" H. (2,46mm x 7,11mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)