RNC55K3011FRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Direct
Adatlap
Upgrade
Upgrade
3.01 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55K3011FRB14
DigiKey raktári szám
RNC55K3011FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55K3011FRB14
Leírás
RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55K3011FRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)