RNC55K1001FRRSL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Upgrade
Raktáron: 238
Raktáron: 531
1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55K1001FRRSL
DigiKey raktári szám
RNC55K1001FRRSL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55K1001FRRSL
Leírás
RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55K1001FRRSL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)