RNC55J9311FRR36
DigiKey raktári szám
541-RNC55J9311FRR36TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J9311FRR36
Leírás
RES 9.31K OHM 1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9.31 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC55J9311FRR36 modellek
Kategória
Tulajdonságok
katonai, nedvességálló, Hegeszthető
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)