RNC55J1622BSRSL nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
16.2 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55J1622BSRSL
DigiKey raktári szám
RNC55J1622BSRSL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J1622BSRSL
Leírás
RES 16.2K OHM 1/8W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55J1622BSRSL modellek
Kategória
Tulajdonságok
katonai, nedvességálló, Hegeszthető
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
S (0,001%)