RNC55J1583BSR36 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
158 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55J1583BSR36
DigiKey raktári szám
RNC55J1583BSR36-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J1583BSR36
Leírás
RES 158K OHM 1/8W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55J1583BSR36 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)