RNC55J1582BRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
15.8 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55J1582BRB14
DigiKey raktári szám
541-RNC55J1582BRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J1582BRB14
Leírás
RES 15.8K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC55J1582BRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)