RNC55J1431BSRE8
DigiKey raktári szám
541-RNC55J1431BSRE8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J1431BSRE8
Leírás
RES 1.43K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.43 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
EDA / CAD modellek
RNC55J1431BSRE8 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)