RNC55J1240BRRSL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
124 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55J1240BRRSL
DigiKey raktári szám
RNC55J1240BRRSL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55J1240BRRSL
Leírás
RES 124 OHM 1/8W .1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55J1240BRRSL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)