RNC55H1501BSRE665 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
1.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55H1501BSRE665
DigiKey raktári szám
541-RNC55H1501BSRE665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55H1501BSRE665
Leírás
RES 1.5K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55H1501BSRE665 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)