RNC55H1403FRRE5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
140 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC55H1403FRRE5
DigiKey raktári szám
541-RNC55H1403FRRE5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC55H1403FRRE5
Leírás
RES 140K OHM 1% 1/8W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC55H1403FRRE5 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,250" H. (2,39mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)