RNC50J9311FRB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Direct
Adatlap
Upgrade
Upgrade
9.31 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50J9311FRB14
DigiKey raktári szám
RNC50J9311FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J9311FRB14
Leírás
RES 9.31K OHM 1/10W 1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50J9311FRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)