RNC50J4483BSB1431 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
448 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50J4483BSB1431
DigiKey raktári szám
541-RNC50J4483BSB1431-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J4483BSB1431
Leírás
RES 448K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)