RNC50J3742FRB14
DigiKey raktári szám
541-RNC50J3742FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J3742FRB14
Leírás
RES 37.4K OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
37.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC50J3742FRB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)