RNC50J2342BSB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
23.4 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50J2342BSB14
DigiKey raktári szám
RNC50J2342BSB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J2342BSB14
Leírás
RES 23.4K OHM 1/10W .1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50J2342BSB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)